• Triangle Няма святла? тэлефануйце: 144

Графік планавага адключэння гарачай вады ў Віцебску.

красавіка 4, 2019

#Витебскэнерго #Навіны

Card image cap

Графік планавага адключэння гарачай вады ў Віцебску.

З 13 мая філіял "Віцебскія цеплавыя сеткі» РУП «Віцебскэнерга» прыступіць да выканання рамонтных і прафілактычных работ на цепласетках абласнога цэнтра. Мэта маючых адбыцца работ - падрыхтоўка да новага асенне-зімовага перыяду. У сувязі з гэтым у Віцебску пачнецца планавае адключэнне гарачай вады.

Паэтапны графік адключэння гарачай вады у Віцебску

Кацельня «Паўднёвая» I этап з 13 па 27 мая
Кацельня «Паўднёвая» II этап з 28 мая па 11 чэрвеня
Кацельня «Паўночная» з 12 па 26 чэрвеня
Віцебская ЦЭЦ з 22 ліпеня па 5 жніўня
Міні-ЦЭЦ «Усходняя» з 15 па 29 жніўня

з 0 00 2019/05/13 да 0 00 2019/05/27будзе праводзіцца рамонт цеплавых сетак ад кацельні «Паўднёвая» I этап , у сувязі з гэтым будзе адсутнічаць гарачае водазабеспячэнне на наступных аб'ектах:

- па Маскоўскім пр-це 29; 31;
- усе аб'екты па вул. В.Интернационалистов;
- усе аб'екты па вул. медыцынскай;
- вул. ген. Маргелава 1;
- па пр-це Будаўнікоў 1; 1а; 2; 3 корп. 1; 3 корп. 2; 3 корп. 3; 3б; 4; 5 корп. 1; 5 корп.2; 5а (Д / С №106); 6; 7; 7 корп. 1; 7 корп. 2; 7 корп. 3; 8; 8 корп. 3; 8 корп. 2; 10; 11; 11а; 12; 12 корп. 1; 15; 23 ( «Лядовы палац»);
- клініка ВДМУ;
- гасцініца «Лучоса»;
- па вул. П.Броўкі 15; 15 корп. 1; 15 корп. 2; 15 корп. 3; 15 корп. 4; 15 корп. 6; 17 корп. 1; 17 корп. 2; 17 корп. 3; 17 корп. 4; 19 корп. 1; 19 корп. 2; 19 корп. 3; 19 корп. 4; 21 корп. 1; 21 корп. 2; 21 корп. 3; 23 корп. 1; 23 корп. 2; 25; 39; 37;
- аб'екты анкалагічнага дыспансэра, Нефралагічным корпуса, абласной бальніцы, дома дзіцяці, радзільні №2, РайСЭС;
- па пр-це Перамогі 3а (Д / С №52); 3 корп. 1; 3 корп. 2; 3 корп. 3; 3 корп. 3б; 5; 5 корп. 1; 2; 7; 7 корп. 1; 15 корп. 1; 15 корп. 4; 17; 17а; 19; 19а (Д / С №100); 21; 21 корп. 1; 21 корп. 2; 21 корп. 3; 21 корп. 4; 21 корп. 5; 23; 23а (Д / С №102); 23д; 25 корп. 2; 25 корп. 3; 25а (Д A / C № 103); 27; 27 корп. 1; 27 корп. 2; 29; 29 корп. 2; 29 корп. 3; 29 корп. 4; 29 корп. 5; 29а (СШ №39); 31; 31 корп. 1; 31 корп. 2; 33; 35; 37; 37 корп. 1; 41; 41 корп. 1; 43; 43 корп. 1; 45; 45 корп. 1; 47; 49; 53; 55; 55 корп. 1; 55 корп. 2; 55 корп. 3; 55 корп. 4; 57; 57 корп. 1; 59; 59 корп. 1; 59 корп. 2, 59 корп. 3; 61; 61 корп. 1; 61 корп. 2;
- па вул. Чкалава 8; 10; 11 корп. 10; 11 корп. 11; 11 корп. 12; 11 корп. 13; 11 корп. 14 (Д / С №84); 12; 14; 14 корп. 1; 14 корп. 2; 16; 16 корп. 2; 18; 18 корп. 1; 18 корп. 2; 18 корп. 3; 21; 21 корп. 1; 21 корп. 2; 22 (СШ №25); 23, 23 корп. 1; 23 корп. 2; 23 корп. 2а (Д / С №14); 25; 25г; 25а (Д / С №12); 24 корп. 1; 24 корп. 2; 24 корп. 3; 24 корп. 4; 24 корп. 5; 24 корп. 6; 24 корп. 7; 25 корп. 1; 25 корп. 1а, 25 кв. 2, 25 корп. 2а, 25 корп. 3, 25 корп. 4, 25 корп. 5, 25 корп. 6; 25 корп. 6а; 25 корп. 7; 27 корп. 1; 27 корп.3; 27; 27б (Д / С № 15); 28 корп. 1; 28 корп. 2; 28 корп. 3; 28 корп. 4 (Д / С №97), 28 корп. 5; 29; 29 корп. 1; 29 корп. 2; 30; 30 корп. 1; 30 корп. 2; 30 корп. 3; 30 корп. 4; 30 корп. 5; 31; 32; 32 корп. 1; 32 корп. 2; 32 корп. 2а; 32 корп. 3; 32 корп. 4; 32 корп. 5; 32 корп. 6; 32 корп. 7 (гімназія №8); 34; 36; 36 корп. 1; 36 корп. 2; 36 корп. 3; 36а (Д / С № 101); 37 корп. 1; 37 корп. 2; 37корп. 3; 38; 38 корп. 1; 38 корп. 2; 39; 39 корп. 1; 39корп. 2; 39 корп. 3; 40; 41; 41 корп. 1; 41 корп. 2; 41 корп. 3; 41 корп. 4; 44; 43 корп. 1; 43 корп. 2; 43 корп. 3; 43 корп. 4; 43А; 44 корп. 1; 47; 47 корп. 1; 47 корп. 2; 47а (СШ № 45); 48; 49 корп. 1; 49 корп. 2; 49 корп. 3; 50а; 50 корп. 1; 50 корп. 2; 50 корп. 4; 51; 51 корп. 2; 52; 52 корп. 1; 52 корп. 2; 52 корп. 3; 54 корп. 1; 56; 56 корп. 4; 60; 60 корп. 1; 62; 62 корп. 1; 64; 64 корп. 1; 64а (Д / С № 112); 66; 66 корп. 1; 47 корп. 2; 47а (СШ № 45); 48; 49 корп. 1; 49 корп. 2; 49 корп. 3; 50а; 50 корп. 1; 50 корп. 2; 50 корп. 4; 51; 51 корп. 2; 52; 52 корп. 1; 52 корп. 2; 52 корп. 3; 54 корп. 1; 56; 56 корп. 4; 60; 60 корп. 1; 62; 62 корп. 1; 64; 64 корп. 1; 64а (Д / С № 112); 66; 66 корп. 1; 47 корп. 2; 47а (СШ № 45); 48; 49 корп. 1; 49 корп. 2; 49 корп. 3; 50а; 50 корп. 1; 50 корп. 2; 50 корп. 4; 51; 51 корп. 2; 52; 52 корп. 1; 52 корп. 2; 52 корп. 3; 54 корп. 1; 56; 56 корп. 4; 60; 60 корп. 1; 62; 62 корп. 1; 64; 64 корп. 1; 64а (Д / С № 112); 66; 66 корп. 1;
- па вул. Чарняхоўскага 18а (Д / С №6); 20 корп. 4; 20 корп. 5; 20 корп. 6; 20 корп. 7; 22 корп. 2; 22 корп. 3; 22 корп. 4; 22 корп. 5; 22 корп. 6; 22 корп. 7; 23; 24; 24 корп. 2; 25; 25а (гасцініца "Ветразь"); 26; 26 корп. 1; 26 корп. 2; 26 корп. 3; 26 корп. 4; 26 корп. 5; 27; 27а; 27 корп. 1; 29; 31 корп. 5; 32; 32 корп. 1; 32 корп. 2; 32 корп. 3; 33; 34а; 34/13; 34; 34в; 34 корп. 1; 34 корп. 2; 34 корп. 3; 34 корп. 4; 35 корп. 1; 36; 36 корп. 1; 36 корп. 2; 38; 42; 44;

Паведамляем, што ў перыяд з 09 00 2019/05/13 да 23 59 2019/05/14 будуць праведзены гідраўлічныя выпрабаванні цеплавых сетак да высновы ў капітальны рамонт. З 9 00 2019/05/21 да 23 59 2019/05/22 - пасля капітальнага рамонту.

З 000 2019/05/28 да 0 00 2018/06/11 будзе праводзіцца рамонт цеплавой магістралі ад кацельні «Паўднёвая» II этап , у сувязі з гэтым будзе адсутнічаць гарачае водазабеспячэнне ў жылых дамах:

- па Маскоўскім пр-це 7; 8; 8а; 9а; 9б; 9 корп. 1; 9 корп.2; 10; 11 корп. 1; 11 корп. 2; 11 корп. 3; 11 корп. 4; 11 корп. 5; 12; 13 корп. 1; 13 корп. 2; 13 корп. 3; 13 корп. 4; 13 корп. 5; 13 корп. 6 (Д / С №78); 14; 15; 15а; 16; 17/1; 18; 19 корп. 1; 19 корп. 2; 19/2 корп. 1; 20; 20а; 20б; 21а; 21 корп. 2; 21 корп. 3; 21 корп. 4; 22; 22а (лазня); 23; 24; 25; 26; 26 корп. 1; 27; 27 корп. 1; 27 корп. 2; 28; 28а (СШ №11); 30; 31а; 32; 32а; 33 (універсітэт); 34; 35; 35А (Д A / C №96); 36; 36корп.1; 37; 38; 39; 39 корп. 1; 39 корп. 3; 40; 41; 41а (гімназія №9); 42; 43; 43А (паліклініка); 43корп. 1; 44; 45; 45а (СШ №38); 45б; 45 корп. 1, 45 корп. 2; 46; 47; 47 корп. 1, 47 корп. 2; 48; 49; 49а; 50; 51А; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 57б; 59; 59а; 59б; 58; 60 ( «Еўраопт»); 62; 62 корп. 1; 64; 64а; 66; 120;
- усе аб'екты мікрараёнаў «Білева»;
- па вул. Смаленская 4 корп. 1; 4 корп. 2; 4 корп. 3; 4 корп. 4; 4 корп. 5; 4 корп. 6;
- па пр-це Будаўнікоў 8 корп. 1; 18а (Д / С №85); 18 корп. 1; 18 корп. 2; 18 корп. 3; 18 корп. 4; 20 корп. 1; 20 корп. 2; 20 корп. 3; 22 корп. 1; 22 корп. 2; 22 корп. 3; 22 корп. 4; 22 корп. 5; 22 корп. 6; 22 корп. 7; 24 корп. 1; 24 корп. 2; 24 корп. 3; 24 корп. 4; 24 корп. 5; 24 корп. 5а; 26/13;
- па вул. П.Броўкі 1а (Д / С №93); 1 корп. 1; 3а; 3 корп. 1; 3 корп. 2; 5а; 5Б (Д / С №2); 5 корп. 1; 7 корп. 1; 7 корп. 2; 7 корп. 3; 7 корп. 4 (СШ №12); 7 корп. 5; 9 корп. 1; 9 корп. 2; 9 корп. 3; 11а (Д / С №88); 11 корп. 1; 11 корп. 2; 11 корп. 3; 13а; 16а; 16; 18; 20а; 20; 22; 23а (СШ №42); 32; 32а; ўсе аб'екты ААТ «Віцязь»;
- па пр-це Перамогі 1; 2; 3; 4а (Д / С №95); 4; 6; 6 корп. 1; 6 корп. 2; 8; 8а; 10; 12;
- па вул. Чкалава 1; 1/17; 2; 3; 4 корп. 2; 5; 6; 7; 9 корп. 2; 9 корп. 3; 9 корп. 4; 9 корп. 5; 9 корп. 6; 9 корп. 7; 9 корп. 8; 9 корп. 9; 11а; 11 корп. 1; 11 корп. 1а; 11 корп. 2; 11 корп. 3; 11 корп. 3а (Д / С №16); 11 корп. 4; 11 корп. 7; 11 корп. 8; 11 корп. 9; 13; 14а (Д / С №18); 14в (дзіцячая паліклініка); 15; 17; 17 корп.1; 17/2; 19 корп. 1; 19 корп. 2; 19 корп. 3; 19 корп. 4;
- па Старобабинеческому тракце 2; 4;
- па вул. 2-я Падоўжная 3;
- па вул. Леніна 1/8; 1а; 3; 3а; 3б; 5/1; 11В; 15/9;
- па вул. Афіцэрская 2;
- па вул. Чарняхоўскага 1; 3; 4; 6; 6 корп. 1; 6 корп. 2; 65 корп. 3; 6 корп. 4; 6 корп. 5; 6 корп. 6; 8; 8а; 10; 12;
- па вул. Жесткова 7; 8/1; 10а; 11; 11а; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а, 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25;
- па вул. Шрадера 1; 3; 3 корп. 1; 6; 7; 8; 10; 12; 14;
- па вул. Шубіна 2; 3; 4; 5/13;
- па вул. Хмяльніцкага 9.; 9а; 12; 20; 24; 27а; 29 (Д / С №36); 30; 31;
- па авіяцыйная завулку 1;


Паведамляем, што ў перыяд з 09 00 2019/05/28 да 23 59 2019/05/29 будуць праведзены гідраўлічныя выпрабаванні цеплавых сетак да высновы ў капітальны рамонт. З 9 00 2019/06/05 да 23 592019/06/06 - пасля капітальнага рамонту.

З 0 00 2019/06/12 да 0 00 2019/06/26 будзе праводзіцца планавы рамонт цеплавых сетак ад кацельні «Паўночная» ў раёне вуліц Гагарына; керамзітавы; Сярова; Скарыны; Бабулін; Асіпенкі; 7-ы Сурожскому; 3-яй Садовай, 24, 26, 30; 2-ой Садовай, 2; 4-ай Садовай; 1-ай і 2-ой Палярнай; 1-га саўгасных завулка; праспэкту Люднікава, 2 (СШ №3), 4, 10. Гарачае водазабеспячэнне на аб'ектах па дадзеных вуліцах падчас вытворчасці рамонту будзе адсутнічаць.

Адначасова паведамляем, што ў перыяд з 9 00 2019/06/12 да 23 59 2019/06/14 будуць праводзіцца выпрабаванні на цеплавыя і гідраўлічныя страты. З 9 00 2019/06/17 да 2359 2019/06/18 - гідраўлічныя выпрабаванні цеплавых сетак пасля капітальнага рамонту.

З 0 00 2019/07/22 па 0 00 2019/08/05 будзе праводзіцца планавы рамонт цеплавых сетак ад Віцебскай ЦЭЦ , у сувязі з гэтым будзе адсутнічаць гарачае водазабеспячэнне на наступных аб'ектах:

- усе аб'екты ў раёне вуліц 39-й Арміі, Акадэміка Паўлава, Бялінскага, Бебеля, Белабародава, Будзёнага, Бядулі, Вострецова, Віцебскай, Герцэна, Гарадоцкай, Гарбачэўскага, М.Горкага, Ганчарнай, Гогаля, Глінкі, Грамадзянскай, Дабралюбава, Дзімітрава, Еўсцігнеева, Жарэса, Замкавай, Зяньковай, Залатагорскім, Калініна, Касманаўтаў, Кірава, Камсамольскай, 5-й Кааператыўнай, Красіна, Кандрацьева, Крылова, Ламаносава, лакаматыўных, Лявонава, па ул. Леніна 6, 8, 10, 12, 14, 16/22, 16/7, 17, 19, 20, 23, 24, 26/2, 26а, 28, 30/21, 32, 33а, 35, 36, 40 , 44/2, 46/1, 48, 50/6, по ул. Ленінградскай 2, 4, 15, 16, 17, 18, 27, 37, 39, па вул. Маякоўскага, К.Маркса, Мічурына, Мяснікова, Набярэжных, Новы Побыт, Някрасава, Кастрычніцкай, Арджанікідзэ, Парахавы, Пакроўскай, Політэхнічнай, Пушкіна, Пралетарскай, прадзільных, па ул.Правды 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 18 , 18 к.1, 24, Рэпіна, Рэвалюцыйнай, Ружы Люксембург, Сацыялістычных, Смятаніна, Савецкай Арміі, Свярдлова, па вул. Я.Купалы, 3, 5, 7, 9, 9/11, па вул. Суворава 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9а, 10, 7/8, 01/12, 13, 15/12, 16, 18/10, 20, 22, 26, 28, 30, па вул. Савецкай 8, 10а, 18, па зав. Стаханаўскай, зав. Будаўнічаму, вул. Цітова, Талстога, Іллінскага, 4-й Індустрыяльнай, Шагала, Шырокай, Энгельса, зав. Энергетыкаў, вул. 4-й Чкалава, па пр-це Чарняхоўскага 7, 9, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20 к.3, 22, па пр-це. Фрунзе 11, 11а, 13, 13а / 1, Ямской, пл. Перамогі, пл. Свабоды, пас. Кіраўскі. Стаханаўскай, зав. Будаўнічаму, вул. Цітова, Талстога, Іллінскага, 4-й Індустрыяльнай, Шагала, Шырокай, Энгельса, зав. Энергетыкаў, вул. 4-й Чкалава, па пр-це Чарняхоўскага 7, 9, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20 к.3, 22, па пр-це. Фрунзе 11, 11а, 13, 13а / 1, Ямской, пл. Перамогі, пл. Свабоды, пас. Кіраўскі. Стаханаўскай, зав. Будаўнічаму, вул. Цітова, Талстоя, Іллінскага, 4-й Індустрыяльнай, Шагала, Шырокай, Энгельса, зав. Энергетыкаў, вул. 4-й Чкалава, па пр-це Чарняхоўскага 7, 9, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20 к.3, 22, па пр-це. Фрунзе 11, 11а, 13, 13а / 1, Ямской, пл. Перамогі, пл. Свабоды, пос. Кіраўскі.

Гарачае водазабеспячэнне ў жыхароў дадзеных вуліц на час вытворчасці рамонту будзе адсутнічаць.

Адначасова паведамляем, што ў перыяд з 9 00 2019/07/22 па 23 59 2019/07/24 будуць праводзіцца гідраўлічныя выпрабаванні цеплавых сетак да высновы ў капітальны рамонт. з 9 00 2019/07/30 па 23 00 2019/08/01 - пасля капітальнага рамонту.

З 0 00 2019/08/15 па 0 00 2019/08/29 будзе праводзіцца рамонт цеплавых сетак ад міні-ЦЭЦ «Усходняя» , у сувязі з гэтым будзе адсутнічаць гарачае водазабеспячэнне ў жылых дамах і іншых аб'ектах, размешчаных па адрасах:

- па вул. Леніна 52/13, 52а, 52б, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59/11, 60, 61, 62/19, 64, 65, 66, 65а, 67/21, 68, 70 , 71, 72, 73/2, 74, 75, 76;
- па вул. Суворава 17/21, 19, 21, 23, 25/15, 29, 33, 34/23, 36, 37, 38, 40, 41, 42/13, 44 (вучэбны корпус ВДУ), 46 (пякарня), 48 / 8;
- па вул. Савецкая, 1, 2, 2а, 5/2, 7 7а, 9, 15, 17, 19, 23а (каледж), 25;
- па ул. Баумана 7, 20;
- па вул. Катоўскага 15, 17, 21, 23;
- па вул. 5-я Фрунзе 2, 6, 14;
- па вул. 2-я Фрунзе 4;
- усе аб'екты па вул. Праўды акрамя будынкаў № 13/7, 14/5, 18 і 24;
- па пр-це Люднікава 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
- па пр-це Маскоўскаму 66/1, 68, 70, ўсе аб'екты тэхналагічнага універсітэта, 74 корп. 1, 74 корп. 2, 74 корп. 3, 74 кв. 4, 74 корп. 5, 74 корп. 6; 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 80А (Д / З №89);
- па пр-це Фрунзе (акрамя 11, 11а, 13, 13а / 1) вул. Смаленскай (акрамя ж.д. № 4 корп. 1, 4 корп. 2, 4 корп. 3, 4 корп. 4, 4 корп. 5, 4 корп. 6), вул. Церашковай, вул. Краснофлотское, вул. Папярочнай, вул. Лугавой, вул. Берасцень, вул. Лазо, вул. Народнай, вул. Свету, вул. Чапаева, вул. 26-га чэрвеня, вул. Даватара, вул. Урыцкага, вул. Дэпутацкай, вул. Путна, 2-й Садовай, 6, 8, 10/3, 9, 11, 13, 13а, 15, 3-ці Садовай, 10, вул. Камуністычнай, вул. Чэхава, вул. Кутузава, інш-тую Куйбышава, вул. Грыбаедава, вул. Гараўца;
- вул. 6-я Клінічная 44;
- завулак Клінічны 3, 5;
- завулак Авіяцыйны 2;
- прамысловыя аб'екты па праезду С.Панковой;
- крама «Рублёўскі»;
- у пасёлку Тулава па вул. Цэнтральнай, вул. Навасёлаў, вул. Моладзевай, вул. Юбілейнай, завулку Садовым.

Адначасова паведамляем, што ў дадзены перыяд рамонту з 9 00 2019/08/15 па 23 00 2019/08/17 будуць праведзены выпрабаванні на цеплавыя і гідраўлічныя страты. З 9 00 2019/08/19 да 23 59 2019/08/20 будуць праведзены гідраўлічныя выпрабаванні цеплавых сетак пасля капітальнага рамонту.

Пры выяўленні пашкоджанняў на цеплавых сетках просім неадкладна паведамляць па тэл. 67-04-41, 67-04-14, 67-06-47.

Уладальнікам сістэм цепласпажывання неабходна правесці капітальны рамонт цеплавых сетак, цеплавых вузлоў і ўнутраных сістэм ацяплення з прамываннем і апрасоўкі трубаправодаў.

Сістэмы цепласпажывання без выканання капітальнага рамонту з падрыхтоўкай абсталявання да праходжання ацяпляльнага перыяду 2019-2020 гадоў дапушчаныя ня будуць.

У дні выпрабаванняў цеплавых сетак не выключаныя пашкоджанні трубаправодаў, што можа прывесці да вялікіх ўцечак сеткавай вады. На гэты час просім прыбраць усе матэрыяльныя каштоўнасці з падвальных памяшканняў.

Iнфармацыя
Тарыфы на энергію
Адміністрацыйныя працэдуры
Падключэнне да сістэмы электразабеспячэння